Auto Shkolla Mobilliti Plus

ParkingQasje në Internet24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 21
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: Центар, кај Млин Блакан
Kategoritë:

autoshkolla


  • Faksi: 02 3181241

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1644324787_47.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Авто школа Мобилити Плус
Fillo me vozitje urbane!

Autoshkolla Mobilliti është autoshkolla e parë e formuar në territorin e Republikës së Maqedonisë që nga viti i largët 1976.

Sot, Autoshkolla Mobilliti me më shumë se 600 kandidatë të shërbyer në vit, është lider i tregut në trajnimin e kandidatëve për kategorinë B në konkurencë të më shumë se 30 autoshkolla në territorin e qytetit të Shkupit.

Qoftë të bëhet fjalë për trajnim me automobil, motoçikletë, kamion apondoshta autobus, duke zgjedhur Autoshkolla Mobilliti, zgjedhni automjete më moderne (Hyundai i10, Hyundai i30, Volswagen Polo, Toyota Yaris, Suzuki Alto, Mazda 2) dhe ligjerues dhe instruktorë profesionist, të cilët nga Ju padyshim do të bëjnë shofer të shkëlqyeshëm.

Autoshkolla Mobilliti Ju qëndron në dispozicion për trajnime në kategoritë në vijim:

• Trajnim për kategorinë A
• Trajnim për nënkategorinë A1
• Trajnim për kategorinë B – trajnimi kryhet në automjete të reja dhe bashkëkohore nga markat: Suzuki Alto, Toyota Yaris, Mazda 2, Hyundai i10, Hyundai i30
• Trajnim për kategorinë B+E
• Trajnim teorik falas
• Trajnim për kategorinë C
• Trajnim për kategorinë C+E
• Trajnim për kategorinë D

Të gjithë kandidatët në Autoshkolla Mobilliti fitoni AMSM Light anëtarësim falas.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj