AMSM Anëtarsim


  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 21
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: Центар, кај Млин Балкан

  • Faksi: 02 3181119
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598351639_73.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

АМСМ Членство
Anëtarët tanë çdoherë fitojnë më shumë!

Nëse kërkoni shërbime të cilat ju përshtaten nevojave dhe kërkesave Tuaja specifike, atëherë jeni në vendin e vërtetë.

Për më shumë se 15.000 anëtarët e vet, AMSM çdo ditë siguron varg të beneficioneve dhe përshtatshmërive, si dhe 24 orë kujdes për udhëtim më të sigurt në vend dhe jashtë vendit.

Pa marrë parasysh a jeni shoferë apo jo, a keni automobil personal apo jo, tani më keni mundësi të zgjedhni një ndër paketat e ndryshme për AMSM anëtarsim, sigurisht, të përshtashme me nevojat dhe kërkesat Tuaja.

Zgjedhni AMSM paket anëtarësimi sipas matjes Tuaj!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj