Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Manastir
 • Strumicë
 • Strugë
 • Stip
 • Tetovë
 • Kërçovë
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Agjenci për patundshmëri
 • Patundshmëri - tregti
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Inxhinieri
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Konsallting
 • Firma Me Iso Standardizim
 • Ndërtimtari E Lartë
 • Banesa - Shitje
 • Gjeodezi - Firma
 • Ndërtimtari - Punë Përfundimtare
 • Marketing Dhe Advertajzing - Agjenci
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Ndërtimtari E Ulët
 • Vlerësues
 • Rent A Car Agjenci
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Agjenci për patundshmëri

Sajcevski


 • Adresa: Dimitar Vllahov 14
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cowork Ohrid


 • Adresa: 7 Nëntori 179 kati 2
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nash Vash Dom


 • Adresa: Dimitar Vllahov 20
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vizia


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imperija


 • Adresa: bul.Turistiçka 36-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kamelija


 • Adresa: Marko Nestoroski p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 13:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Festina llente grup


 • Adresa: bul.Turistiзka 12-1/12
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dom Doverba


 • Adresa: rr.2, f.Zelenikovo 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7517 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Demateli


 • Adresa: Rashtanski pat 10
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 19:00 • Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rec Nedviznosti-Inter gradba


 • Adresa: Arhiepiskop Mihaill (Vlladimir Nazor) 2
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prima Mebel magacin


 • Adresa: Kirill Vangellov Makedonski 8
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stela As/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dora


 • Adresa: Stolarska 1-g
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delta In/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skipi


 • Adresa: Klliment Ohridski 35/1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strelec


 • Adresa: Klliment Ohridski 25
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Siguren dom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapital Invest


 • Adresa: Ruzvelltova 17/8
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo Balkan


 • Adresa: Pitu Guli 47-b
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во Антверпен на 17-тото издание на конгресот на Eurochambres од 12-14 јуни ,беше присутна делегација на Сојуз на стопански комори на Македонија предводена од ...
сите 7 | | | веќе видена

Од дивиденди и од тргување со акции „Раде Кончар Апаратна техника“ лани остварил приход од 570.000 евра што е повеќе од 70% од целиот приход на друштвото лани. ...
сите 14 | | | веќе видена

Време зa читање: 9 минути На сметководството во Македонија му претстојат крупни промени, кои ќе стартуваат од почетокот на идната година. По 15-годишен застој ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj