7even weddings & events

Parking7 days a weekAirconditionedCards accepted

  • Address : 5-ta Partiska konferencija 32-a
  • Place: Stip
  • Distance: ≈1104 км

  • Working Hours: Mon - Thu from 10:00 to 00:00
    Fri - Sat from 10:00 to 01:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1656073836_26.png?t=true&w=300&h=300


Photo of Location
7even weddings & events едно поинакво место за организирање свадби и прослава на сите Ваши свечености
Стандардите ги подигаме за неколку скалила погоре

Поразлични сме од сите останати :👇

👉Посебни Тоалети за инвалидизирани лица
👉Посебен тоалет за пресоблкување бебе/дете
👉Гардеробер
👉Олтар за регистрација со поглед кон градот под Исарот
👉Професионално диско осветлување
👉Затворено со стаклени ѕидови кои се отвораат и затвораат согласно временските услови и можност за свадба на отворено
👉Максимален капацитет 320 гости
👉Посебни Тоалети за инвалидизирани лица
👉Во салата има инсталирано вентилација и централна климатизација
👉Пушењето е дозволено во сите годишни времиња
more
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel