Здружение за спортско рекреативно стрелаштво


  • Адреса: Лазар Личеноски, СРЦ Кале 31
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10439 км
  • Локација: Во Стрелана на СРЦ Кале

  • Факс: 02 3172093

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 2 минути Аплицирање и добивање извештај од Кредитниот регистар дигитално е услуга којашто е достапна за граѓаните 24 часа, седум дена во ...
сите 20 | | | веќе видена

Денеска на сметките на околу 14.300 тутунопроизводители се исплатени субвенциите за реколтата од 2023 година во вредност од близу една и пол милијарда денари. ...
сите 30 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи