Здружение на клубови на лекувани алкохоличари на Македонија


  • Адреса: 11-ти Октомври 42-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7500 км

  • Факс: 02 3165542

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Развојна банка на Македонија ќе земе заем од Банката за развој при Советот на Европа – ЦЕБ во висина од 50 милиони евра, кои ќе бидат обезбедени со државна ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи