Водомат

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Вараждинска 20
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7511 км

  • Телефон 2: 031 423091
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516800573_87.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ВОДОМАТ ДООЕЛ од Куманово е друштво за градежништво, инжинеринг и трговија.

Основни дејности:
• Пумпи и пумпни станици – комплет со автоматика
• Базени и фонани – хидротехничка опрема, филтри, пумпи и комплет опрема со автоматика, хемија и одржување
• Наводнување – капка систем, спринклери, микроспринклери и автоматика (далечинско управување, компјутерско управување, управување преку интернет мрежа и друго).
• Поставување на инсталации за водовод и канализација
• Автоматика и електроника за командни електро ормари за пумпни станици и други уреди
• Проектирање на хидротехнички објекти

Во периодот од основање до денес имаме воспоставени партнерски релации со повеќе фирми (приватни и државни претпријатиjа), проектантски бироа, консултатнски куќи, градежни претпријатија,странски фирми, факултети и други, од кои ќе споменеме неколку: Градежен факултет, Електро факултет, Проектантска фирма „Простор“ од Куманово, Изведувачка и проектантска фирма „Козјак“ Куманово, Проектантска и изведувачка фирма „Евгенија план“ од Куманово, Јавно пртпријатие „Водовод“ од Куманово, Јавно претпријатие „Чистота и Зеленило“ од Куманово, Општина Куманово, Општина Липково и други.

Нашата цел е да бидеме на највисоко ниво во поглед на квалитетот и професионалноста на производите кои ги нудиме!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи