Вечен дом Корпорација

Работиме нон-стоп

  • Адреса: Лондонска 19
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7496 км
  • Локација: ТЦ Олимпико

  • Телефон 2: 070 268742
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1505809026_35.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Вечен дом
Вечен дом е лиценцирано погребално претпријатие, услуги и погребна опрема.

Услуги:
• Превземање на починати лица од клинички центар, старечки домови, сообраќајни незгоди итн.
• Згрижување во капела
• Извршување на ископ и закоп
• Транспорт во Република Македонија и надвор од Р.Македонија
• Ковчег, крст, венец, постелнина и друго
• Кетеринг услуги
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи