Уно Дентал

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Јане Сандански 98/1
  • Место: Тетово

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1635495857_66.png?t=true&w=300&h=300


Уно Дентал Клиника лоцирана во центарот на Тетово, нуди најразлични услуги од областа на стоматологијата комбинирајќи ја најновата технологија со максимална посветеност на лекарите за потребите на пациентот на најдобар можен начин.

Фокусирани сме на создавање уникатна врска со нашите пациенти, од обезбедување на релаксирачка модерна средина, топлина и професионалност до набљудување после третманот. Посебен акцент ставаме на рутинските прегледи од кои многу ефикасно и успешно го спречуваме понатамошниот развој на нарушувања.

Ние како стоматолошка клиника сме фокусирани и на едукација на нашите пациенти почнувајќи со редовно одржување на оралната хигиена, рутински прегледи, рано откривање и превенција на болести на забите како и совети за тоа како природниот заб има суштинска вредност во усната шуплина. Дури и кога ќе се појави потреба после многу обиди да се спасат еден или неколку заби, тие да се изгубат, ние сме максимално посветени да ги замениме на најприроден можен начин.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи