Униор Македонија

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.6 Стајковци бр.54
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7503 км

  • Телефон 2: 02 2432089
  • Факс: 02 2432089
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1523965823_64.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ознаката Униор е гаранција за долгорочна употребливост на алатите и за најтешки задачи кои корисниците ќе ги вршат со задоволство. Униор рачните алати се наоѓаат меѓу водечките производи во Европа. Со избор на Униор рачниот алат го избирате најпрофесионалниот алат.

Повеќе од 5500 различни производи од производната програма опфаќаат различни клучеви, клешти, стеги, одвијачи, макази, клешти, до опрема за во работилници. Алатите постојано се прилагодуваат според потребите на купувачите и се погодни за електричари, електроничари, водоинсталатери и други професионални мајстори, каде спаѓаат и мајстори за поправка на велосипеди.

Производи кои ги нудиме:
• Клучеви
• Насадни клучеви со додатоци
• Клешти
• Изолирани алати
• Алати за водовод
• Ножици
• Навртувачи
• Чекани, пробивачи и длета
• Опрема за работилница
• Пневматски алати
• Алати за мерење
• Алати за елекетроника
• Алати за автомобили
• Алати за сервис на велосипеди
• Менгемиња, стеги, пили, тркала, лостови, наменски ножеви,. . .
• Гарнитура алати
• Маркетинг материјали

Униор во многу европски и други земји е име за квалитетен алат за домаќинство како и за алат кој се применува и за други различни активности. Долгогодишната традиција на кован алат, познавањето на најновите технолошки пронајдоци, внимателна употреба на квалитетни материјали како што е високиот квалитет на хром ванадиумски челик,се гаранција за употребливост и во голема мера ефикасност и долговечност на рачниот алат Униор.

И на помали и на поголеми велосипеди поправките може да се вршат професионално, ние во Униор развивме оригинални решенија за одлична примена на велосипедскиот алат.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи