Униор Македонија

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Народен Фронт 5 лок.7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1049 км

  • Телефон 2: 02 2432089
  • Факс: 02 2432089
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1523965823_64.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Алатите за автомобили се направени од одличен челик со подобрен состав. Неколку модели доаѓаат со дополнителна хромирана површинска заштита.

Со ергономски рачки и специјално дизајнирана површина за стисок, алатите на Униор обезбедуваат максимална удобност на работа и висока ефикасност со минимален напор.

• Алат за одржување
• Алати за подмачкување и филтрација
• Алати за каросерија
• Алати за тркала, управување и глави
• Алати за амортизација и пренос
• Алати за авто-електрика
• Алати за мотор
• SOS влошка
повеќе
44%заштеда
35%заштеда
30%заштеда
Цена со ДДВ:860 ден.600 ден.

Униор Клуч за тркала 17

20%заштеда
Цена со ДДВ:1.900 ден.1.520 ден.

Торба за алат за на појас

Цена со ДДВ:122.000 ден.

Униор количка за алати


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи