Техносервис

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Тоне Томшиќ 3-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1051 км
  • Локација: позади студентски дом Пелагонија

  • Телефон 2: 075 239939
  • Факс: 02 2774071
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b41058974f27f6480005e224c518a5c7.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Техносервис е компанија која нуди професионална услуга и фер избор за нај соодветната пумпна единица која ви е потребна. Ние сме официјален дистрибутер и овластен сервис за пумпите од глобалниот реномиран производител ITT Lowara од Италија.

Услуги:
- продажба и монтажа на пумпи, пумпни системи, пумпи станици, додатени системи за контрола на пумпи.

Видови пумпи:
- Моно-блок пумпи
- Повеќе-степенски пумпи
- Греење, климатизација и топла вода
- Пумпи за одвод и канализација
- Потопни (бунарски) пумпи
- Хидростаници
- Пумпи со фреквентна регулација (Хидровар)
- Командни табли за контрола на пумпи
- Мембрански Садови Zilmet
- Додатни материјали

Сите пумпи што ги нудиме се произведени во согласност со највисоките технолошки стандарди и барања.
За секоја пумпа единица може да се предложи осигурач, контролна кутија и неповратни вентили, како и инсталација на системот и подесување.

Со долго годишна работа Техносервис се издвојува и представува лидер на македонското поднебје за продажба, инсталација и сервис на пумпни станици.

повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи