Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Стоматолошки ординации (забари)
 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Стоматолошки ординации (забари) во Куманово

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Д-р Сузана Павловска


 • Адреса: бул.Октомвриска Револуција 62/2
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Фросина Јовановска


 • Адреса: Бранко Богдански Гуцман б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1049 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Фуати


 • Адреса: Борис Кидрич 49
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Екодент


 • Адреса: лок.Поток Серава 5/16
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зафер


 • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада 3/4
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ивадент


 • Адреса: бул.Октомвриска Револуција 26-Б
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Илка-дент


 • Адреса: Дојранска 6
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јевеаљ-дент


 • Адреса: 11-ти Октомври 13/3
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:30 • Саб од 09:00 до 13:00

Пауза: Пон-Пет 15-18ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Корона дент


 • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада 69-1/2
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1048 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маркони дент естетик


 • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада 52-1/2
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маркони-дент


 • Адреса: Тоде Мендол 16
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Меида Дент


 • Адреса: Србо Томовиќ 22
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1046 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оос Дентикум


 • Адреса: Ѓуро Ѓаковиќ 30/5
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Орто М


 • Адреса: Перо Чичо 7
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рива дент


 • Адреса: 11-ти Октомври 81-3
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ројал Дент


 • Адреса: Ленинова 2/2
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стома


 • Адреса: 11-ти Октомври 4
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км
 • Работно време: Пон - Сре , Пет од 08:00 до 16:00 • Вто , Чет од 11:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Техно-дент


 • Адреса: бул.Октомвриска Револуција 53-10/11
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Трио дент


 • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада 5-3/1
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во услови на изразени инфлациски притисоци централните банки мора да останат фокусирани на својата примарна цел, а тоа е среднорочната ценовна стабилност, што ...
сите 25 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Соединетите држави во четвртокот воведоа санкции за компаниите што ги обвинија за вмешаност во иранската петрохемиска и нафтена ...
сите 2 | | | веќе видена

“Буџетот за 2023 година ќе биде во насока на менаџирање на енергетската криза и креирање политики кои ќе овозможат нашата економија да стане одржлива, модерна ...
сите 49 | | | веќе видена

Државата во секое време треба да има на располагање парцели за продажба за поставување фотоволтаци на земја. Ова е само една препорака од стопанственици со ...
сите 28 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи