Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Куманово
 • Струга
 • Битола
 • Велес
 • Кичево
 • Прилеп
 • Охрид
 • Крива Паланка
 • Гостивар
 • Штип
 • Маврово
 • Неготино
 • Дебар
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Полиција
 • Министерства - подрачни одделенија
 • Важни телефони
 • Министерства
 • Гранични премини
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Полиција

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Полициска станица Велушина


 • Адреса: с.Велушина
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7566 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица Центар


 • Адреса: Даме Груев 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-граничен премин Табановце автопат


 • Адреса: с.Табановце
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7506 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Аеродром и Ново Лисиче


 • Адреса: бул.Србија б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7506 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Арачиново


 • Адреса: ул.1 бр.2 , с.Арачиново
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7509 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Бит Пазар


 • Адреса: Војдан Чернодрински 31
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Драчево


 • Адреса: Бранко Заревски б.б. (Димитрије Чуповски)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7512 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Ѓорче Петров


 • Адреса: Македонска Војска б.б. (Црвена Армија)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7497 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Кочани


 • Адреса: Теодосие Паунов 12 (29-ти Ноември)
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7574 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Меџитлија


 • Адреса: Граничен премин Меџитлија
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7571 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Мирковци


 • Адреса: с.Мирковци
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7494 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Неготино


 • Адреса: Маршал Тито 1
 • Место: Неготино

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Ранковце


 • Адреса: Магистрален пат Куманово-Крива Паланка
 • Место: Крива Паланка

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Ростуше


 • Адреса: с.Ростуше б.б.
 • Место: Маврово
 • Оддалеченст: ≈7471 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Старо Нагоричане


 • Адреса: с.Старо Нагоричане
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7516 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Табановце железница


 • Адреса: Граничен премин
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7506 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Франгово


 • Адреса: с.Франгово
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициско Одделение


 • Адреса: с.Ропотово
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7534 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициско Оделение-Жупа


 • Адреса: Центар Жупа
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7476 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Прифатен центар за странци


 • Адреса: Менделеева б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7503 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Дизајнирањето на макроекономските политики, јавните финансии, структурните реформи, како и поддршката што ја дава Владата на стопанството за справување со ...
сите 64 | | | веќе видена

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 44 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи