Пофикс

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Деребој б.б., п.фах 39
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7469 км
  • Локација: На излез од Тетово за Скопје

  • Телефон 2: 071 329273
  • Факс: 044 334173
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00
    Саб од 07:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569226873_43.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Пофикс е современа фабрика за производство на високо квалитетни материјали од областа на градежништвото. Изградена е врз база на најновите светски техничко-технолошки достигнувања во оваа област.

Производи:
• Минерални производи
• Акрилични продукти
• Изолација
• Профили

Високо квалитетно-квантитативното производство се базира и гарантира со потполна автоматизација на технолошкиот процес на производство. Врз база на ова се добиваат производи кои допринесуваат за брзо, квалитетно и економично градење, според европските норми и стандарди.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Лепило PARKOL

Цена со ДДВ:Побарај цена

POCOLOR SILICON

Цена со ДДВ:Побарај цена

AQUASTOP

Цена со ДДВ:Побарај цена

POFIX - GLET

Цена со ДДВ:Побарај цена

Боја POCOLOR INTRA

Цена со ДДВ:Побарај цена

Боја POCOLOR EXTRA

Цена со ДДВ:Побарај цена

Малтер PODECOR


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи