Петровски Гипс


 • Адреса: Димо Гавровски Кара 27
 • Место: Тетово


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1647248805_67.jpg?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Petrovski Gips е компанија со седиште во Тетово, која се занимава со монтажа на спуштени плафони, преградни ѕидови, облоги на ѕидови и цефки, скриени светла, каскади и апликации од типот:

  * Knauf
  * Rigips
  * Armstrong
  * AMF
  * Hanterdaglas
  * Ceresit
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи