Пелет Центар Скопје

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

  • Адреса: ул.1409, Лепенец 35
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7494 км
  • Локација: Индустриска зона Лепенец

  • Телефон 2: 078 333383
  • Факс: 02 5511300
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1521185925_7.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Пелет Центар Скопје е компанија која се занимава со увоз и дистрибуција на дрвени пелети за греење како и системи за греење на пелети.

Основна цел на компанијата е да обезбеди лесно, брзо и пред се квалитетно снабдување со пелети за греење како и понуда на комплет системи за греење на пелети.

Пелет Центар Скопје на македонскиот пазар ги нуди пелетите на реномираниот производител BIOENERGY POINT од Србија. Пелетот кои ние го нудиме на потрошувачите е со висока калориска вредност, со ниска влажност и нуди одлично согорување.

Системите за греење се од реномираниот босански производител THERMOFLUX. Котлите и камините на THERMOFLUX се произведени по сите свтески и европски стандарди за квалитет и се широко прифатени на нашиот пазар, но и на поширокиот западно-европски пазар.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи