Пејџленд (Пагеланд)

ПаркингДозволено за миленичињаЈавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Методија Шаторов Шарло 1/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1675090607_33.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
PAGELAND - Маркетинг агенција со комплетни услуги

Ние сме повеќе од само маркетинг агенција. Ние сме најдобриот пријател на вашиот бренд.

НАША ЕКСПЕРТИЗА

Нашата маркетинг агенција ги нуди сите маркетинг услуги на едно место. Таа е основана од страна на двајца креативни истомисленици во 2014 година, со океан од идеи и стремење кон резултати, а не само исход.

Pageland е водена од тим коj му помага на секој бренд да ги дефинира и надмине своите цели, преку бленд на креативна и стратешка визија.

НАЧИН НА РАБОТА

За нас стратегијата доаѓа на прво место. Ние работиме со дефиниран процес кој има докажан резултат. Нашите услуги, од маркетинг стратегија до комплетен корпоративен брендинг, фотографија и видео, UI&UX дизајн, изработка на веб страни итн., сите сплотени заедно за добиеме беспрекорен и континуиран раст на бизнисот на нашите клиенти.

НАША ФИЛОЗОФИЈА

На секој бренд му е потребна светлина која ќе го води во предизвикувачкиот свет на конкуренцијата. Ние веруваме во взаемен раст и соработка со нашите клиенти.

Целта ни е да ја преминеме бариерата клиент/корисник и да работиме заедно на градење на партнерство исполнето со успех.

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи