Омни креатив

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Илинден 49-а/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522133893_57.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ние сме студио за дизајн на пакувања, посветени на создавање на успешни брендови!

Креираме пакување коешто функционира на полица во маркет и истото го поддржуваме со силна и конзистентна приказна низ секој канал на комуникација.

Но најважно од сè, Ви помагаме со сите предизвици низ процесот на создавање на готов производ.

Контактирајте нè да дознаете како може да Ви помогнеме!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи