Натусана Македонија

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 174
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7495 км
  • Локација: Индустриска зона, с.Визбегово

  • Телефон 2: 02 2602000
  • Факс: 02 2655855
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/73025913c9305ffb0f196d5ff8418f70.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Натусана Македонија на македонскиот пазар работи веќе 20 години, како партнер на Dr.Theiss Naturwaren, како еден од најпознатите светски производители на ОТЦ лекови и фармацевтски козметички препарати за нега на лице и тело.

Натусана работи по највисоки стандарди, дистрибуирајќи ги на македонскиот пазар производите на Dr.Theiss, кои покрај ОТЦ лековите и препаратите на матичниот бренд Dr.Theiss Naturwaren, ги опфаќаат и производите за нега на кожата на Medipharma cosmetics на база на маслиново масло, брендот Allgäuer Latschenkiefer со палета на производи од природно масло од алгојскиот бор наменети за мускулни болки и вкочанетост, како и далеку познатите пасти за заби Lacalut за орална и дентална хигиена.

Нашата филозофија е да ги приближиме до македонските потрошувачи висококвалитетните производи кои содржат природни состојки–во хармонија со природните процеси кои ја регулираат работата на човечкото тело.

Здравјето е највредниот подарок, а градењето здрави навики – наша примарна цел!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи