Мс стоп проект


 • Адреса: Ленинова, ГТЦ Глобал 44 лок.40
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км
 • Локација: ТЦ Глобал 3 кат


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1665736573_36.png?t=true&w=300&h=300


  Нашата стручност е инженеринг и проектирање на сообраќајни решенија
  Мс стоп е основана во 2002 год. и е специјализирана во неколку области на работење:

  -Сообраќајни решенија и хоризонтална сигнализација на улица и патишта.
  -Проценка на транспортни средства, вештачење на незгоди и оценка на штета.
  -Консултации при решавање на сообраќајни спорови.

  Нашиот тим се состои од стручни лица во овие области кои ги имаат потребните сертификати и овластувања, како и експертиза за професионално завршување на задачите.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи