Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Битола


Стел комерц


 • Адреса: с.Долно Оризари
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 07:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сузана


 • Адреса: Цар Самоил 2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

СВ Промет


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 24
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

С-пано


 • Адреса: Пелистер 19
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7553 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Таниа


 • Адреса: Младински Бригади 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тим


 • Адреса: Минела Бабуковски 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 22:00 • Саб од 06:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тмб-65


 • Адреса: 11-ти Март 1/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Толески-Идеал


 • Адреса: с.Беранци
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7548 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тоше Јуниор


 • Адреса: Мирче Ацев 22
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царевски


 • Адреса: 8-ми Септември (Владимир Назор) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00 • Нед од 07:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар


 • Адреса: Гоце Делчев 72
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7559 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 21:00 • Саб од 07:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џими-ка


 • Адреса: с.Кукуречани
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик


 • Адреса: 8-ми Септември (Владимир Назор) 26
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Нед од 05:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 52
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:30

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Солунска 133
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Партизанска 27
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:30

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Цар Самоил б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Никола Тесла 19
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц 7


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 37/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик 22


 • Адреса: Довлеџик
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Благородните метали ја продолжуваат својата нагорна траекторија. За златото во петокот требаше да се платат повеќе од 2.400 долари. Аналитичарите на Goldman ...
сите 48 | | | веќе видена

Заменик претседателот на Владата на Република Северна Македонија задолжен за економски прашања, координација со економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи ...
сите 50 | | | веќе видена

Финансиските друштва кои што работат на територијата на Северна Македонија од почетокот на овој месец имаат обврска да воспостават систем за управување со ...
сите 20 | | | веќе видена

Европската асоцијација на производители на автомобили (ACEA) го претстави извештајот насловен „Возила на европските патишта“, кој дава преглед на тоа како се ...
сите 33 | | | веќе видена

Владата на Србија донесе одлука за усогласување на акцизите со годишниот индекс на потрошувачки цени во 2023 година, објавиjа медиумите од соседството ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи