Милкуз

ПаркингWi-Fi ЗонаДостава

  • Адреса: с.Белчишта
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7503 км

  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568355678_56.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Милкуз е компанија која опстојува веќе 24 години и е водечка фирма за производство на камини на пелети во Европската унија.

Милкуз е компанија која пред себе има визија, а тоа е да стане национална водечка фирма која на своите потрошувачи ќе им понуди загарантиран квалитет, намалена потрошувачка и удобен и пријатен амбиент во нивниот дом со користење на нашите производи.

Располагаме со хали за производство, хали за монтажа, складишта и свои преставништва во Охрид, Скопје, Грција, Словенија. Во оваа компанија работат над 40 вработени од различни образовни структури, компанија која е извозно ориентирана со сопствени производи и сопствен дизајн. Таа е основана од г-дин Милчо Кузмановски кој постојано се стреми кон усовршување и подобрување на квалитетот на камините на пелети, со постојано надоградување на вработените кои располагаат со тимски дух и хуманитарна ориентација.

Тимот на Милкуз е постојано спремен да ви излезе во пресрет и да ви понуди најдобро можно решение или сервис на производите.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи