Мебел ЕС ЕФ

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Индустриска зона исток, с.Дабиле б.б.
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7620 км

  • Телефон 2: 078 346779
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1637139541_83.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Мебел ЕС ЕФ нуди широка палета на мебел со беспрекорен квалитет и изработка и секако прифатливи цени.

Во нашата широка палета на производи може да најдете кујни со беспрекорен изглед, квалитет и изработка. Кујни кои ќе предизвикаат воздишка и кај најприбирливиот, изработени со:
• Стандардно оков Блум
• 3 години гаранција
• Европски материјали, македонска изработка

Вградени плакари, спални, комоди, трпезариски маси и столови со совршен и елегантен изглед, како и можност да ги комбинирате истите и изберете боја која Ви одговара. А за секое дете со стил, детски соби со единствен, совршен и оригинален изглед. Детските желби и соништа ги правиме реалност.

Нашите производи се карактеризираат со дизајн, функционалност и квалитет. Дизајнот се прави согласно преференциите или вкусот на корисниците, со цел тие да се чувствуваат пријатно во својот дом. Стилови или изгледи има многу , но кај нас главно се застапени два и тоа класичен изглед и модерен изглед. Класичниот изглед дава поголема топлина на домот и таму најчество се користат дрвни декори и потопли бои. Модерниот изглед се карактеризира со помодерни бои, минимализам и повеќе аксесоари.

Дозволете си уживање и релаксација, чувство на топол и комфортен дом. Нека секој Ваш ден биде исполнет со љубов и релаксација во пријатен амбиент! Амбиент кој изобилува со комоција и функционалност!
повеќе
Цена со ДДВ:2.800 ден.

Стол Класик

Цена со ДДВ:16.700 ден.

Трпезариска маса

Цена со ДДВ:3.350 ден.

Стол Јоханс

Цена со ДДВ:16.100 ден.

Трпезариска маса

Цена со ДДВ:2.150 ден.

Стол Мила

Цена со ДДВ:12.780 ден.

Трпезариска маса

Цена со ДДВ:2.850 ден.

Стол Гранд

Цена со ДДВ:14.400 ден.

Трпезариска маса

Цена со ДДВ:4.100 ден.

Стол Арт

Цена со ДДВ:15.650 ден.

Трпезариска маса

Цена со ДДВ:2.650 ден.

Стол Ева

Цена со ДДВ:14.850 ден.

Трпезариска маса

Цена со ДДВ:24.700 ден.

Плакар ФО2 240x215x62

Цена со ДДВ:23.720 ден.

Плакар ФО2 220x215x62

Цена со ДДВ:22.830 ден.

Плакар ФО2 200x215x62

Цена со ДДВ:21.690 ден.

Плакар Ф 240x215x62


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи