Масинови & Дематели Хоум Центар

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Раштански пат 12
  • Место: Велес

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00
    Нед од 09:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634555091_93.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

-Добредојдовте во најсовремениот Home Center.
-Место каде можете да најдете се за еден дом.
-Продажен салон со над 9,000 артикли.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи