Лекс електрик

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.1550, с.Визбегово 8
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7495 км

  • Телефон 2: 02 3095721
  • Факс: 02 3095721
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625658875_2.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Лекс Електрик е компанија со седиште во Скопје, Македонија, која на пазарот за електро материјали е присутна од 1999 година. Компанијата бележи постојан подем благодарејќи на својата компетентност и посветеност кон купувачите. Зголемувајќи ја својата техничка база, односно своите логистички потенцијали, компанијате е во можност да му понуди на купувачот најадекватно решение за неговите потреби преку директна продажба, како и преку процес на инженеринг и производство на прилагодени разводни системи. Со постојана определба кон квалитетот и иновативноста, Лекс Електрик е застапник на неколку реномирани компании од областа на потрошувачката и индустриската електрика.

Нашата мисија е да се биде исклучителен, компетентен и иновативен. Лекс Електрик е кориснички ориентирана компанија, која своите продажни активности ги реализира преку директни контакти со своите корисници со цел разбирање на нивните потреби. Ваквиот пристап бара високо ниво на агилност и стручност, односно постојано следење на развојот на технологиите од доменот на дејноста на компанијата. Од оваа причина, Лекс Електрик развојот на компанијата го гледа и преку развој на вработените и работниот амбиент воопшто.

Нашата визија… Потпирајќи се на потенцијалите на компанијата односно со стратешки партнерства, да се обезбеди постојан растеж на компанијата преку ефикасна продажба и производство фокусирани на потребите на потрошувачите.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи