Круг-ШТ Инженеринг


  • Адреса: Емил Зола 10/13
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7500 км

  • Телефон 2: 072 242190
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1594115849_75.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Студио за архитектура и дизајн

Компанија во која искуството и идеите на две генерации на архитекти се спојуваат со заеднички мотив: СОЗАДАВАЊЕ НА ПОДОБРА АРХИТЕКТУРА

Ние практикуваме архитектура која што е резултат на еден поширок просторен, технолошки, историски и социјален контекст.

Нашата тенденција е да создаваме високо-квалитетна и модерна архитектура која што е успешен спој на теоријата, науката и современтие трендови.

Успешно ги имплементиравме новите материјали и методи на конструкција.

Веруваме дека мултидисциплинарниот пристап и соработка на повеќе професионалци води до подобри резултати во секој аспект.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи