Круг-ШТ Инженеринг


  • Адреса: Емил Зола 10/13
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1050 км

  • Телефон 2: 072 242190
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1594115849_75.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Изработка на проект за ентериер на станбени, деловни, угостителски и др.тип на објекти. Проектот ги содржи следните услуги

- Архитектура: внатрешно уредување на просторот и диспозиција на сите потребни елементи.
- 3Д визуелизација на простор
- Проект за водовод: диспозиција на мокри чворови и избор на цела санирати во договор со инвеститор.
- Проект за електрика и осветлување: диспозиција на светло, штекери и прекидачи, и избор на осветлување
- Проект за столарија: Изработка на комплет проект за столарија со дефинирање на сите елементи, материјали и боја за нарачка на мебел.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи