Колбико Инженеринг


  • Адреса: 9-ти Мај 13
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: Центар

  • Телефон 2: 02 3209098
  • Факс: 02 3238906
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1587479549_31.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Колбико Инженеринг е архитектонско-градежна компанија, синоним за квалитетен станбен и деловен простор потполно прилагоден на барањата на клиентите за удобно и функционално живеење, по пристапни цени. Проектирањето, изведбата и продажбата на станбени и деловни објекти е во фокусот на нашата мисија.

Успешната приказна која Колбико Инженеринг ја гради веќе 30 години се темели на посветената работа на тимот составен од врвни архитекти, градежни инженери и други градежно оперативни учесници во процесот на создавањето на ВАШИОТ ДОМ. Следејќи ги потребите на нашите клиенти, нашиот стремеж е насочен кон постојано надградување.
За нас зборуваат искуствата на нашите клиенти, кои не случајно, при наредната потреба од стан или локал, се одлучуваат повторно за Колбико инженеринг.

Употребуваме иновативни техники во градењето на објектите и употреба на високо квалитени материјали од проверени производители. Нашите објекти се со ефикасна звучна и термичка изолација, како и со одлична сеизмичка стабилност која нуди квалитетна градба. Ние нудиме сигурност, потврдена преку високиот рејтинг кој го имаме во деловниот и банкарскиот сектор, што дополнително влијае на довербата на клиентите кон проектите / објектите кои ги пласираме на пазарот на недвижности.

ВИ НУДИМЕ:
- Проектирање
- Градежништво
- Инженеринг
- Продажба на станови

Не двоумете се! Контактирајте нѐ за сите ваши прашања и инсформации на телефонските броеви 02 323 8906 и 070 338 215. ВАШИОТ ДОМ Е КАЈ НАС!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи