Kisha Krishtere Adventiste


  • Adresa: Kirili dhe Metodij 7
  • Vendi: Kavadar
  • Distanca: ≈7575 км
  • Lokacioni: Позади ОУ Страшо Пинџур

  • Orari i punës: Ha - Enj , Pr , D nga 08:00 deri më 10:00
    Sh nga 09:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 64 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj