Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Лаунџ барови
 • Ресторани
 • Кафе за носење (coffee shop)
 • Кафе - трговија
 • Игротеки
 • Ресторани - Пицерии
 • Спортски Центри, Објекти, Игралишта И Терени
 • Ресторани - Брза Храна
 • Слаткарници
 • Ресторани - Пабови
 • Тениски Клубови
 • Кетеринг
 • Ресторани За Свадби
 • Ноќни Клубови
 • Тениски Игралишта
 • Хостели
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Џус Барови
 • Базени За Пливање
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафе-барови и кафе-клубови во Скопје


Чилин


 • Адреса: Орце Николов 145/1 лок.4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Чет од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00 • Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чe Кафе Бар


 • Адреса: Костурски Херои (29-ти Ноември) 15/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џовани


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 64
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7497 км
 • Работно време: Пон - Чет од 08:30 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00 • Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џој


 • Адреса: Никола Тесла 9-а/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7497 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џубокс


 • Адреса: Орце Николов 99
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 04:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џус бар


 • Адреса: Аминта III (Ленинова) б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:30 до 00:00 • Пет - Саб од 08:30 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џус Корнер


 • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 47-д
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шарк кафе


 • Адреса: 11-ти Октомври 86 лок.16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шевињон кафе


 • Адреса: ГТЦ 1 кат лок.233
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шекспир кафе


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 23
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шот Бар Безистен


 • Адреса: Покриена Чаршија 37-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шоу рум


 • Адреса: бул.Јане Сандански, ТЦ Бисер 82 лок.8, 9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7Г еспресо студио-Блу номад


 • Адреса: Јуриј Гагарин 6/12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7Г еспресо студио-Блу номад


 • Адреса: Св.Кирил И Методиј (М.Х.Јасмин) 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7Г еспресо студио-Блу номад


 • Адреса: Бул.Јане Сандански 82
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7 грама Еспресо студио


 • Адреса: бул.Јане Сандански 11 лок.27
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7503 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 11:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7 грама Еспресо Студио


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 64-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7497 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 00:00 • Саб од 08:30 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7 грама Еспресо Студио


 • Адреса: Васил Ѓоргов 33-А/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 11:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Speakeasy


 • Адреса: бул.Илинден 80
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Чет од 16:00 до 00:00 • Пет - Саб од 16:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tинекс Тo Go 5 Лиса


 • Адреса: бул.В.С.Бато 8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Идната недела треба да се знае од каде ќе се набавува електрична енергија за стопанството, додека за граѓаните и за малите компании кои се на регулираниот ...
сите 153 | | | веќе видена

Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
сите 54 | | | веќе видена

Даночниот екперт Павле Гацов е дециден дека Владата не само што треба да продолжи да ги субвенционира придонесите за социјално осигурување по основ на ...
сите 100 | | | веќе видена

Водечкиот снабдувач на телекомуникациски услуги и медиуми во Југоисточна Европа – Јунајтед Груп, во чии рамки работи компанијата Тотал ТВ во Република С. ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи