Игор-97


  • Адреса: Козјачка, с.Доброшане б.б.
  • Место: Куманово
  • Локација: нас.Доброшане Донков Млин

  • Факс: 031 412773

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи