Холијеј


  • Адреса: бул.Асном 16-1/19
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1052 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655277561_0.png?t=true&w=300&h=300


Патувањето и откривањето нови места и култури отсекогаш биле наша страст.
Работевме во различни земји низ светот, каде научивме не само за патувањето и туризмот туку и за нас и за луѓето воопшто. Нашата мисија е да ви помогнеме да го направите првиот чекор кон патување од илјада километри се со цел да креирате незаборавни моменти. Нашата визија е да бидеме Вашиот прв избор кога ви треба другар за патување, деловен партнер или едноставно да бидеме вашиот омлиен член од фамилијата „Ајде да патуваме“. Посебно сме горди на големиот избор на хотели и добавувачи во Грција, Шпанија, Прага, Австрија, Будимпешта ни и во прекуокенаските земји како САД, Мексико или некоја од егзотичните дестинации како Малдиви, Сејшели, Аруба и слично. Наши карактеристики се: Разновидност, креативност, тимска работа, интегритет, исклучителна услуга и сето тоа низ забава! Како агенција работиме и во DMC секторот како incoming partner за Македонија и Балканот, B2B и B2C деловно работење како и организација на тим билдинг активности.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи