Холдер дирекција


  • Адреса: Козле 88-10/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км
  • Локација: Козле

  • Телефон 2: 02 3086027
  • Факс: 02 3086041
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи