Head Office for Culture and Arts (Direkcija za kultura i umetnost)


  • Address : bul.Sv.Kliment Ohridski 58-b
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7499 км
  • Location: спроти Матица
Categories:

festivals, festivals


  • Telephone 2: +389 2 3222341
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Иселениците Митре и Софи Кутановски не и се непознати на македонската јавност, Тие се дел од проектот „Македонија 2025“, а ја поседуваат и фондацијата ...
сите 2 | | | веќе видена

Европските берзански индекси денеска се нерамномерни, цените на златото и пченицата паѓаат, како и цената на нафтата од типот брент, која се продава за помалку ...
сите 39 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel