Хаџиски


  • Адреса: Доктор Рибар 34
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7510 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1672133485_35.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Мини Зоо е специјализирана продавница за храна и опрема за домашни миленици и риболовна опрема. Работиме за задоволување на потребите на сите рекреативни и спортски риболовци, како и да внесеме радост во животот нa вашите миленици.

Во нашата понуда ќе најдете иновативни и модерни производи, кои не прават компанија која што е секогаш во чекор со новитетите во одва дејност. Континуирано го следиме пазарот за развој на риболовна опрема и согласно тоа постојано се залагаме во зголемување на асортиманот со нови производи.

Мисија на нашиот тим е да ги задоволиме сите потрошувачи преку професионална услуга со помош на квалитетни поризводи од широк асортиман и поволни цени.

Eксклузивен застапник и дистрибутер сме на повеќе познати eвропски и cветски брендови како Padovan, Sanicat, Tropical, Atman, Flexi, Beeztees, MPS, Dam, Rapala, Mepps, Milo, Shimano и други.

За сите ваши прашања контактирајте не на телефоните
Продавница во Kуманово: 031 419021
Продавница во Скопје: 02 2050821
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи