Гран-пром

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

  • Адреса: Благоја Стефковски 54
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7504 км
  • Локација: Маџари,пред киното

  • Телефон 2: 070 251412
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1443527629_23.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Гран-пром
Гран Пром е лиценцирана фирма со над 20 години работно искуство и свои претставништва во Скопје и Крива Паланка.

Услуги:
• Обработка на сите видови мермер и гранит
• Изработка на кујни, скали, окапници, фонтани тераси, надгробни споменици, комплетна погребна опрема и услуги

За севкупната изработка добивате ПИСМЕНА ГАРАНЦИЈА.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи