Гиззо Консалтинг


 • Адреса: с.Босилево 357
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1156 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Фротком


  • Адреса: Вардарска 7
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈1096 км

  Frotcom е најдобрата алатка за GPS следење на вашиот возен парк.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1518512836_75.bmp?t=true&w;=300&h;=300
  Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  Геооко


  • Адреса: Каирска 6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1048 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 18:00

  Алатки за управување и GPS системите за следење сега се од суштинско значење за ефикасна работа на речиси секоја голема компанија. 

  Телефон 1 : 02 3061-625 Телефон 2 : 071 229-024
  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1647958311_49.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Мапа

  Од АД Електрани на Северна Македонија соопштија дека ТЕЦ Неготино утре изутрина ќе почне со пуштачки активности за ставање на електраната во функција на ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Вонредните даноци се пракса во повеќе земји во светот кои во услови на вонредни состојби воведуваат даноци од привремен карактер за да ги коригираат ...
  сите 142 | | | веќе видена

  Време зa читање: 3 минути Биткоинот може да се сруши до 10.000 долари, што е повеќе од 40% пад од сегашните цени, изјави ветеранот инвеститор Марк Мобиус за ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи