Galija


  • Address : s.Kalishta
  • Place: Struga
  • Distance: ≈7501 км
  • Location: Во близина на манастирот Пресвета Богородица


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 55 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel