Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fish & grill - restaurants
 • Restaurants a - z
 • National restaurants
 • Apartments & rooms - hire (rental)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fish & grill - restaurants in Ohrid

Dalga


 • Address : Kosta Abrash 3
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galeo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kajce


 • Address : Ilindenska 22
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaneo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lihnidos/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Momir


 • Address : Kosta Abrash 3
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ribar


 • Address : s.Trpejca
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7522 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St. Sofia (Sv.Sofija)


 • Address : Car Samoil 88
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Иселениците Митре и Софи Кутановски не и се непознати на македонската јавност, Тие се дел од проектот „Македонија 2025“, а ја поседуваат и фондацијата ...
сите 2 | | | веќе видена

Европските берзански индекси денеска се нерамномерни, цените на златото и пченицата паѓаат, како и цената на нафтата од типот брент, која се продава за помалку ...
сите 39 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel