Феникс-Пеце


  • Адреса: Моша Пијаде 5/3
  • Место: Прилеп
Дејности:

магацини/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Американскиот IBM стана најновиот технолошки гигант кој најави намалување на илјадници работни места. Компанијата во средата објави дека ќе бидат укинати 3.900 ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи