Фати Бетон


 • Адреса: с.Палатица
 • Место: Тетово


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1646748999_16.png?t=true&w=300&h=300


  Наша одговорност е квалитетен бетон, услуга на ниво и на време

  Произведуваме секој вид на центрифугални бетонски столбови од 8м до 16м со висококвалитетна нова технологија, столбовите се атестирани од “Заводот за испитување на градежни материјали”, доказ за нашиот квалитет е дека сме и во надворешниот пазар во земји како Црна Гора,Косово и Албанија.
  Имаме најсовремена технологија за квалитетно производство на бетон со капацитет од 80м3 до 100м3 на час.
  КВАЛИТЕТ- ISO 9001: 2015г


  -БЕТОНСКА БАЗА

  -ГРАДЕЖНА МЕХАНИЗАЦИЈА

  -ОПЕРАТИВА
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи