Фантастик


  • Адреса: Козле 88/2 лок.7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км
  • Локација: ТЦ Козле

  • Телефон 2: 02 3065036
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со вообичаен вокабулар на партиите на власт и на оние од опозицијата се толкуваше Предлог-буџетот за 2024 година за кој вчера почна расправата на матичната ...
сите 39 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Инклузивност и широка вклученост на голем број граѓани, на граѓанскиот и бизнис секторот, на институции, млади и ранливи групи, е ...
сите 7 | | | веќе видена

Реномираната шведската компанија за аудио стриминг „Спотифај“ (Spotify) денеска соопшти дека ќе отпушти 17% од својата работна сила ширум светот за да ги ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи