Евростил-м

Паркинг

  • Адреса: Гоце Делчев б.б.
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈1153 км
  • Локација: излез према Бугарија

  • Телефон 2: 075 490655
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519037706_73.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Евростил-М е компанија која се занимава со производство на мебел и изградба на станбени објекти.

ГОТОВ МЕБЕЛ:
• Спални соби
• Плакари
• Канцелариски мебел
• Детски соби
• Комоди
• Кујни

РЕПРОМАТЕРИЈАЛИ:
• Дигитален принт на калено стакло
• Чешми (славини)
• Мијалници (садопери)
• 3D фолии за пластифициран медијапан
• Оков за мебел
• Абс и пвц траки
• Осб плочи
• Лесонит
• Работни плочи
• Mедијапан
• Иверка

Евростил-М, постои од 2003 година. Постојано ги следи иновациите и потребите на пазарот, со цел да одговори и ги применува истите. Инвестира во модерни механизации и квалитетен репроматеријал, со цел постигнување на квалитетен производ. Во мебелната индустрија, произведуваме со софистицирани машини за кроење, кантирање и склопување на иверка и медијапан. Нудиме широк дизајн на мебелни аксесуари како: окови, умивалници, рачки, механизми, чешми и др.

Нашата визија е да создадеме насмевка на вашето лице.
Одлуката за купување на сопствен дом е тешка, долгорочна и голема финансиска инвестиција.
Затоа нашата крајна цел е создавање на квалитетни станови со врвна изолација, квалитетен производ. Опремување на истите станови со квалитетен и современ мебел, произведен од нас.

СÉ НА ЕДНО МЕСТО КАЈ НАС!
НИЕ ГО ГРАДИМЕ И ОПРЕМУВАМЕ ВАШИОТ “ТОПОЛ ДОМ“!
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Кујна


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи