Еуро зѓими

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: с.Порој
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7467 км
  • Локација: Порој, во склоп на Зѓими Компани

  • Телефон 2: 076 444403
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1530175880_94.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Еуро зѓими
Еуро зѓими e заедничка компанија со Зѓими Компани, која се занимава со обработка на железо.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи