Енергија продажен салон 2

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.2 51
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1045 км

  • Телефон 2: 072 213590
  • Факс: 02 3061468
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d9b76ec79d49420cd42042d7baa027d4.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Во Енергија можеме да ви ги понудиме следниве производи и услуги:
• Опрема за греење, ладење, климатизација и вентилација
• Проектирање на системи за греење, ладење и климатизација
• Редовно одржување и сервис на опрема за греење, ладење и климатизација

Тимот на Енергија ви стои на располагање за испорака на голем опсег на опрема од светски реномирани производители на:
• Чилери / топлински пумпи
• Вентилоконвектори
• Клима уреди (инвертер и fixed speed изведба)
• Клима комори
• VRF системи
• Опрема за ладење во ладилни комори

Наша мисија:
Обезбедување врвна услуга за нашите клиенти земајќи ги во предвид сите апсекти од секојдневното работење и добивање на квалитетно и ефикасно решение во областа на греење, ладење и климатизација со ниски инвестициони и експлоатациони трошоци.

Наша визија:
Ние сме насочени кон постигнување на врвни перформанси, и целиме кон постојан пораст и подобрување на позицијата на пазарот.
повеќе
22%заштеда
Цена со ДДВ:39.990 ден.30.990 ден.

Carrier 42QHB09D8SA / 38QHB09D8S Cr ...

22%заштеда
Цена со ДДВ:39.990 ден.30.990 ден.

Клима уред Carrier 42QHB09D8SA / 38 ...

18%заштеда
Цена со ДДВ:36.990 ден.29.990 ден.

Carrier 42QHC012D8LS / 38QHC012D8LS ...

17%заштеда
Цена со ДДВ:39.990 ден.32.990 ден.

Carrier 42QHC012D8SA / 38QHC012D8S ...

13%заштеда
Цена со ДДВ:94.990 ден.82.000 ден.

Toshiba RAS-B24PKVSG-E / RAS-24PAVS ...

13%заштеда
Цена со ДДВ:94.990 ден.82.000 ден.

Клима уред Toshiba RAS-B24PKVSG-E S ...

13%заштеда
Цена со ДДВ:94.890 ден.82.000 ден.

Toshiba RAS-B24PKVSG-E / RAS-24PAVS ...

11%заштеда
Цена со ДДВ:59.990 ден.52.990 ден.

Carrier 42QHB18D8S / 38QHB18D8S Inf ...

11%заштеда
Цена со ДДВ:78.990 ден.70.000 ден.

Клима уред Toshiba RAS-B22PKVSG-E S ...

11%заштеда
Цена со ДДВ:43.990 ден.39.151 ден.

CARRIER Extreme inverter

9%заштеда
Цена со ДДВ:53.000 ден.48.230 ден.

TOSHIBA Seiya inverter

8%заштеда
Цена со ДДВ:72.990 ден.66.990 ден.

Toshiba RAS-B16J2KVSG-E / RAS-16J2A ...

8%заштеда
Цена со ДДВ:72.990 ден.66.990 ден.

Toshiba RAS-B16J2KVSG-E / RAS-16J2A ...

8%заштеда
Цена со ДДВ:72.990 ден.66.990 ден.

Toshiba RAS-B16J2KVSG-E / RAS-16J2A ...

7%заштеда
Цена со ДДВ:62.990 ден.57.990 ден.

Toshiba RAS-B13J2KVSG-E / RAS-13J2A ...

7%заштеда
Цена со ДДВ:62.990 ден.57.990 ден.

Toshiba RAS-B13J2KVSG-E / RAS-13J2A ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи