Еко инженеринг-нс


  • Адреса: Климент Охридски 11-б
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7617 км
  • Локација: пат накај с.Добрејци


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1665390151_43.png?t=true&w=300&h=300


ЕКО ИНЖЕНЕРИНГ-НС ДООЕЛ Струмица е овластено друштво за извршување на стручни работи од полето на безбедност и здравје при работа. Компанијата започна со работа во 2007 година и е прва која има овластување од Министерството за труд и социјална политика за вршење на стручни активности во областа на безбедноста и здравјето при работа. Тимот на ЕКО ИНЖЕНЕРИНГ-НС се состои од седум инженери со положени стручни испити. ЕКО ИНЖЕНЕРИНГ-НС нуди услуги во областа на животната средина:


-мерења на параметрите во животната средина (бучава, прашина, емисија)
-мониторинг на животната средина
-извештаи за безбедноста на животната средина
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи