ЕАС комерц


  • Адреса: с.Света Петка
  • Место: Скопје

  • Телефон 2: 072 306007
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640093217_62.png?t=true&w=300&h=300


Е.А.С. КОМЕРЦ е семејна компанија која е основата 2007 година.

Основна дејност е производство, достава и монтажа на секаков вид бетонски префабрикати (бетонски шахти и бетонски прстени) и изведба на водоснабдителни бунари (длабоки цевасти и плитки пробни и експлоатациони бунари за водоснабдување на населени места, индустриски капацитет, рурални подрачја и сл.).

Покрај тоа вршиме и ископ на шипови, заштита на градежни јами, санации на клизишта и потпорни ѕидови со метод на армирно бетонски шипови, специјални фундирања на објекти со употреба на армирано бетонски шипови со дијаметар од 600-1200 мм, спеццијални фундирања на објекти со употреба на шљунчани шипови со хидраулично збивање, специјални фундирања на објекти преку употреба на готови бетонски, метални и дрвени колови преку метод на вибрационо набивање, ископи на канализациона мрежа и сл.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи