Дворник

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: 8-ми Март 2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: кај Градски стадион, позади Софка

  • Телефон 2: 02 3110624
  • Факс: 02 3110546
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1489494083_61.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Дворник е компанија која се занимава со производство и продажба на лична заштитна опрема (ХТЗ опрема).

Производи:
• Пакети
• Облека
• Обувки
• Ракавици
• Респираторна заштита
• Заштита на лице и глава
• Заштита на вид
• Заштита од пад
• Заштита на слух
• Опрема за заварување
• Прва помош
• Опрема за еднократна употреба
• Знаци за обележување
• Додатоци

Со мрежа од над 1000 фирми корисници меѓу кои и градежни и металуршки македонски гиганти, благодарение на својата професионалност во текот на своето повеќе од 20-годишно опстојување, Дворник се издигна до ниво на водечка компанија во РМ за продажба на заштитна опрема при работа. Со локација во близина на Градскиот парк во Скопје и со постојана залиха на производи од околу 18.000.000,00 ден. ДВОРНИК нуди целосна и брза услуга од нарачка до испорака без одложени испораки. Со малопродажниот дел се нуди и индивидуална набавка на нужните производи за заштита при работа.

Како производител Дворник увезува висококвалитетни материјали, кои ги конфекционира во готови производи за секоја дејност. Во својот асортиман нуди и специфични одела од температурноотпорен и антистатик материјал. Целта на Дворник е да обезбеди квалитетна заштитна опрема која ќе овозможи чувство на удобност во текот на работниот ден, со врвен степен на заштита од можните ризици кои ги носи работното место.

Увозник и застапник е на следните светски фирми:
• DPI SEKUR - Italy
• LEWER - Italy
• HONEYWELL - France
• PREVENT - Slovenija

Удобно и безбедно во текот на целиот работен ден!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи