ДПФ сервис професионал


 • Адреса: с.Мршевци
 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1707118548_24.jpg?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  ДПФ сервис професионал
  Професионално чистење на ДПФ Филтри и Катализатори

  - Подобри перформанси на вашето возило
  - Помала потрошувачка
  - Продолжување на трајноста на филтерот
  - Намалување на емисија на штетни честички
  - Избегнување на трошоци за замена
  - Превенција од целосно затнување

  Нудиме:
  - Професионално машинско чистење на ДПФ Филтри и катализатори
  - Машинско сушење на филтрите на 200 степени Целзиусови
  - Можност за монтажа и демонтажа на лице место
  - Една година гаранција
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи